2018
1. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ (1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 14η
2. ΒΛΑΧΟΥ ΔΑΦΝΗ (ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΕΛΑΝΗ (20ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΠΑΓΙΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
5. Η ''ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ'' (1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
6. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 3η
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 3ος
8. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9. ΚΑΛΙΠΤΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ (ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 3η
10. ΜΑΝΤΖΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
11. ΓΙΑΡΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ 10η
12. ΠΙΛΑΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΒΟΛΟΣ
13. ΚΟΥΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14. ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ 9ος
15. ΤΖΕΛΕΠΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 10η
16. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ 17ος
17. ΒΙΤΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 16ος (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
18. ΖΕΚΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (30ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
19. ΜΑΛΙΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 5η
20. ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
21. ΘΕΟΔΩΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
22. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ (2ο Γ.Ε.Λ. ΜΙΚΡΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
23. ΦΑΝΑΡΑ ΧΑΪΔΩ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
24. Ο ''ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ'' (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
25. ΔΩΛΗ ΜΑΡΙΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
26. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
27. ΜΑΝΤΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
28. ΚΙΣΣΑΣ ΘΩΜΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
29. ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
30. ΚΑΤΣΙΚΗ ΖΩΗ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
31. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (2ο Γ.Ε.Λ. ΜΙΚΡΑΣ)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ
32. ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΟΥΛΑ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
33. ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (20ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
34. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ (1ο Γ.Ε.Λ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ 15ος
35. ΒΕΖΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
36. ΝΕΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.
37. ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (30ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
38. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
39. ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
40. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΓΙΩΤΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
41. ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
42. ΚΑΝΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΜΑΚ.
43. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
44. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΛΕΙΒΑΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (1ο Γ.Ε.Λ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 14η
45. ΓΚΕΡΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
46. ΜΕΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
47. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΣ (5ο Γ.Ε.Λ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ)
ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
48. ΜΠΡΟΪΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
49. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ T.E.I. ΚΑΡΔΙΤΣΑ
50. ΤΣΕΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕ ΚΟΖΑΝΗ
51. ΓΙΩΡΓΗ ΕΥΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ T.E.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
52. ΔΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ T.E.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
53. ΠΑΛΠΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ (1ο Γ.Ε.Λ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ T.E.I. ΚΑΒΑΛΑ
54. ΜΠΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ (18ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ T.E.I. ΣΕΡΡΕΣ
55. ΤΖΑΤΖΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ T.E.I. ΣΕΡΡΕΣ
56. ΠΙΤΣΙΟΡΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ T.E.I. ΚΟΖΑΝΗ
57. ΧΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ T.E.I. ΚΟΖΑΝΗ
58. ΠΙΤΣΙΟΡΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ T.E.I. ΓΡΕΒΕΝΑ
2017
1. ΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 15ος
3. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 2ος
4. ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (1o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5. ΚΟΜΜΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (27o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
6. ΠΕΣΚΕΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (27o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ 2ος
7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ 15ος
8. ΔΡΑΓΚΙΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ (12o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
10. ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
11. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9η
12. ΒΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗ ΒΑΣΩ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13. ΛΑΘΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (31o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑ (ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
16. ΑΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΚΠ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
17. ΝΤΑΝΤΙΡΑ ΕΛΕΝΗ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
18. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
19. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
20. ΣΙΑΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
21. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
22. ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΛ ΠΣΠΘ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
23. ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (20o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
24. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
25. ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
26. ΡΕΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
27. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
28. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
29. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
30. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 16ος
31. ΠΟΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
32. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ 15ος
33. ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (12o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
34. ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΦΩΤΗΣ (2o ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΒΟΛΟΣ
35. ΡΙΤΣΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (27o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΒΟΛΟΣ
36. ΜΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗ
37. ΛΥΚΟΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
38. ΑΝΘΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ 10η
39. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΟΡΦΕΑΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ
40. ΤΣΙΑΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (27o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ
41. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ
42. ΛΥΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ
43. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ (1o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ 15η
44. ΦΑΝΑΡΑ ΧΑΪΔΩ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
45. ΒΛΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ (31o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
46. ΚΟΒΑΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
47. ΚΟΥΡΟΣ ΘΑΝΟΣ (ΓΕΛ ΠΣΠΘ)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 7ος
48. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
49. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
50. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ T.E.I. ΛΑΜΙΑ
51. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
52. ΖΕΚΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ T.E.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9ος
53. ΣΥΝΤΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 6η
54. ΣΑΡΗΓΙΩΡΓΗ ΑΙΜΙΛΙΑ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
55. ΓΙΟΚΙΤΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (24o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ T.E.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
56. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
57. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (20o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
58. ΜΙΛΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
59. ΜΠΡΟΪΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
60. ΣΑΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ (27o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
61. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (12o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.I. ΛΑΡΙΣΑ
62. ΕΥΜΟΡΦΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΡΣΑΚΕΙΟ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.I. ΚΑΒΑΛΑ
63. ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.I. ΚΟΖΑΝΗ
64. ΜΟΣΧΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ T.E.I. ΔΡΑΜΑ
65. ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
66. ΚΑΡΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (1o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
67. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
68. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
69. ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
70. ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΠΑΤΡΑ
71. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΓΙΩΤΑ (10o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΣΕΡΡΕΣ 7η
72. ΒΑΓΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΣΕΡΡΕΣ
73. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΙΚΗ (2o ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΚΟΖΑΝΗ
74. ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ (12o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.I. ΚΟΖΑΝΗ
75. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (24o Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.I. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2016
1ο Επιστημονικό Πεδίο
1. ΤΣΑΠΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2. ΠΟΝΤΑ ΕΥΗ (18ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3. ΑΝΘΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5. ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
6. ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΒΑΛΣΑΜΙΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 22η
7. ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (18ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
2ο Επιστημονικό Πεδίο
1. ΝΤΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9η
2. ΛΥΚΟΚΩΣΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 11η
3. ΚΥΚΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 15ος
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 5ος
6. ΡΑΪΑ ΜΑΡΙΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ
7. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΒΟΛΟΣ
8. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ
9. ΡΗΓΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
10. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ 3ος
11. ΒΡΕΤΙΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 4ος
12. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
15. ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ (18ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
16. ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 7η
17. ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΣΟΦΙΑ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 12η
18. ΚΑΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
19. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΑ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 17η
20. ΜΕΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
21. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΣ
22. ΙΝΤΖΕΣ ΝΙΚΟΣ (11ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
23. ΚΟΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
24. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
25. ΜΑΜΟΥΓΚΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
26. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΚΑΒΑΛΑ
27. ΔΙΠΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΣΕΡΡΕΣ 9ος
3ο Επιστημονικό Πεδίο
1. ΧΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 20η
2. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΙΚΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1η (ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ)
3. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΥΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ (ΑΡΣΑΚΕΙΟ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
5. ΚΟΥΜΜΑΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
6. ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
7. ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΑΝΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 4ος
8. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9. ΓΚΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
10. ΦΩΤΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 7η
11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (31ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 4ος
12. ΚΟΚΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 14η
13. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΣΙΔΩΡΑ (11ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4ο Επιστημονικό Πεδίο
1. ΠΑΡΙΣΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2. ΚΟΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
5ο Επιστημονικό Πεδίο
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ-ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1ος
2. ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΜΠΑΖΟΥΚΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5. ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
6. ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
7. ΚΟΥΡΤΗ ΒΕΝΙΑ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑ.ΜΑΚ.
8. ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
9. ΦΥΛΑΧΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΚΑΒΑΛΑ
2015
1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΑ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2. ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3. ΓΚΕΓΚΑΣ ΣΙΜΟΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1ος
4. ΣΑΧΠΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ (1ο Γ.Ε.Λ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
5. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 14ος
6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
7. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 16η
8. ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 25η
9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 8η
10. ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
11. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
12. ΛΑΣΚΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
13. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΙΚΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 12η
14. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
15. ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΑΝΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ 1ος
16. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ)
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
17. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
18. ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ
19. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
20. ΤΣΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
21. ΕΥΜΟΡΦΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΑΡΣΑΚΕΙΟ)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
22. ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
23. ΠΙΤΣΙΟΡΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
25. ΠΟΖΑΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚο ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
26. ΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (27ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
27. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚο ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
28. ΑΝΘΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
29. ΑΛΕΠΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 16ος
30. ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
31. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
32. ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
33. ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
34. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (2ο Γ.Ε.Λ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
35. ΤΣΑΝΤΣΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
36. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
37. ΑΝΑΣΟΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ)
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
38. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΕΥΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
39. ΚΟΚΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΒΟΛΟΣ
40. ΣΧΙΣΤΟΧΕΙΛΗ ΝΙΚΗ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
41. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
42. ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΜΑΡΩ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
43. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
44. ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (1ο Γ.Ε.Λ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 10η
45. ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
46. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ)
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
47. ΠΙΤΟΥΛΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
48. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
49. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (20ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΕΣ
51. ΒΟΥΧΑΡΑ ΑΡΕΤΗ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52. ΠΥΡΓΙΕΛΗ ΘΕΟΠΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
53. ΜΥΓΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
54. ΜΕΛΙΣΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
56. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΗΡΩ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2014
1. ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1ος
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΡΟΖΙΤΑ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7η
3. ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΤΟΥΜΠΟΥΡΛΕΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ)
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4η
5. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (1ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΡΜΗΣ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
6. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7ος
7. ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. ΚΕΣΣΑΝΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3η
9. ΕΡΜΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10. ΑΛΛΙΟΥ ΜΑΓΔΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 4ος
13. ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ 19ος
14. ΜΕΛΕΖΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΒΟΛΟΣ
15. ΛΟΥΚΑΚΗ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. ΤΣΕΣΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (31ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
19. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20. ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ 8ος
21. ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΣΑΚΕΙΟ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ 9ος
22. ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
23. ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ
24. ΦΑΣΣΑ ΔΩΡΑ (18ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
25. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (1ο Γ.Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ)
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ 17ος
26. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
27. ΜΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. ΜΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΓΥΡΩ (10ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29. ΣΠΑΝΟΥ ΤΑΝΙΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13ος
31. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
33. ΑΝΑΣΟΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ)
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ
34. ΜΑΤΖΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (11ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35. ΚΟΛΛΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37. ΤΖΕΒΕΛΕΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΡΣΑΚΕΙΟ)
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (11ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39. ΚΙΟΣΕΣ ΑΣΤΕΡΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40. ΓΚΙΩΡΓΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
41. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42. ΖΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43. ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
44. ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΝΝΑ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
45. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
46. ΤΖΙΒΗΣ ΤΑΣΟΣ (1ο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
47. ΘΕΟΛΟΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (28ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
48. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΠΗΓΗ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
49. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50. ΚΕΤΣΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52. ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
53. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
54. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (12ο Γ.Ε.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55. ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΚΟΖΑΝΗ
57. ΦΡΑΝΤΖΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (1ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
58. ΓΙΑΡΗΜΑΓΑ ΜΑΡΙΑ (2ο ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε. ΛΑΡΙΣΑ